Jeżeli człowiek zamknie bogactwo we własnej głowie,

nikt mu go nie odbierze.

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi

największe zyski.    Benjamin Franklin

Serdecznie witamy na stronie

Naszej Szkoły

Człowiek jest wielki nie przez to,

co posiada, lecz przez to, kim jest,

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.     Jan Paweł II

 

Październik 2014

Kotowanie i Dzień Ekologii w szkole

15 październik 2014

Kotowanie 510

 

 

 


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień i godzina

1.

Bąk Hanna

Środa godz. 15.00

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

2.

Fusiara Katarzyna

Poniedziałek godz. 15.05

,,Z biologią w przyszłość” Przygotowanie do matury

3.

Kępka Mariusz

Poniedziałek Godz. 15.05

Przygotowanie do matury z historii (poziom rozszerzony)

4.

Zabrocki Piotr

Czwartek godz. 15.00

Przygotowanie do matury

5.

Kumiszcza Marcin

Poniedziałek i czwartek godz. 15.05

Przygotowanie do matury z geografii

6.

Foryszewska Anita

Piątek godz. 14.15

Zajęcia społeczne na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej

7.

Drążkowska Agata

Piątek godz. 12.35 – 13.20

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

8.

Lipski Benedykt

Poniedziałek godz. 15.00 (co trzeci tydzień)

Koło miłośników geografii

9.

Montusiewicz Marzena

Wtorek godz. 15.00

Fakultety z języka rosyjskiego

10.

Zatorska Bogumiła

Wtorek godz. 13.25

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

11.

Chojnowska Monika

Wtorek godz. 15.00

Piłka siatkowa dziewcząt

12.

Mieder Paulina

Wtorek gody. 15.00

Konsultacje maturalne

13.

Zasada Grzegorz

Środa godz. 15.00

Konsultacje dla maturzystów

14.

Misiun Adrian

Piątek godz. 14.15 – 15.50

Konsultacje dla maturzystów

15.

Ks. Paweł Byczkowski

Szkolne Koło Caritas

16.

Milewski Krzysztof

Środa godz. 15.00

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

17.

Młodożeniec Mariusz

Środa godz. 15.00

Zajęcia z grafiki

18.

Smolis Roman

Środa godz. 15.00

Koło informatyczne

19.

Zinkiewicz Małgorzata

Poniedziałek godz. 14.15

Zajęcia wyrównawcze

20.

Marcinowska Emilia

Piątek godz. 14.10 – 15.00

Kółko Kreatywnych

21.

Kamiński Radosław

Środa godz. 15.05 – 15.50

Gry zespołowe chłopców

22.

Władyczak Krzysztof

Piątek godz. 14.15

Zajęcia rewalidacyjne

23.

Makaryk Beata

Środa godz. 15.00

Zajęcia dodatkowe z matematyki